W świetlicy w Zieleniewie odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone programowi grantowemu Fundacji ORLEN „ORLEN. Energia Sąsiedztwa”.
Przedstawiciele programu omówili jego najważniejsze założenia, możliwości uzyskania dofinansowania oraz zasady składania wniosków. Uczestnicy mieli również okazję zadać pytania i uzyskać szczegółowe odpowiedzi dotyczące udziału w programie.
Dziękujemy przedstawicielom Fundacji ORLEN za przekazane informacje, a wszystkim uczestnikom za obecność, aktywny udział i zainteresowanie możliwościami rozwoju lokalnych inicjatyw!






























